Verslag Walking Footballers JVC – Theole
Afgelopen zaterdag, voorafgaand aan de wedstrijd van JVC Cuijk 1 – Theole 1, hebben de WF-ers van beide verenigingen afgetrapt bij in totaal vier wedstrijdjes tegen elkaar op het hoofdveld van JVC Cuijk.
Een mooi initiatief van Perry Maselaman, die bij beide verenigingen actief is. Het was beslist een zeer geslaagde en sportieve happening en ook de ‘afterparty’ was goed georganiseerd door JVC Cuijk. Als altijd onfeilbare ingrediënten fungeerden een lekker soepje, broodjes en koffie. De lege schalen en soepterrines nadien waren hiervoor een duidelijke indicatie.
Enkele reacties van de voetballers: “Lekker gevoetbald en leuke onderlinge potjes”, “We hebben goed aan klantenbinding gedaan”, “Een topmiddag en onderling lekker sportief”, “Topcatering door Mientje, Ans, Marian en Leo “”, “Tot bij ons op het sportpark van Theole!
En de uitslagen van de wedstrijdjes? Dat was niet zo belangrijk. Het was uiteindelijk overall een mooi gelijkspel 😊.
Verder dank aan bestuur van JVC Cuijk voor de medewerking o.a. door het verzetten naar een later tijdstip van de wedstrijd van JVC 1. Ook dank aan alle fotografen voor hun mooie plaatsjes (Ans, Angelika en Gerno de Haas).
Conclusie: Walking Football leeft bij onze vereniging.
De JVC- Walking Football-organisatie